Dr. Martin Schwarz Bioscaling | Sposób na zdrowe zęby

by My strawberry fields

Pandemia totalnie wytrąciła nas z równowagi, zaburzyła nasze rytuały i zmusiła do dostosowywania się do panującej sytuacji. Tak naturalne rzeczy, jak wizyta u dentysty stała się praktycznie niemożliwa. Jak więc zadbać o zdrowie zębów, gdy nie mamy odwagi wybrać się na fotel dentystyczny? Z pomocą przybywa marka Dr. Martin Schwarz i ich Antybakteryjny żel do zębów Bioscaling.

Czym jest Bioscaling? 

Antybakteryjny żel do zębów Bioscaling to preparat do samodzielnego i nieinwazyjnego usuwania płytki nazębnej w sposób całkowicie bezpieczny dla zębów i szkliwa. Ze względu na silne właściwości antyseptyczne Bioscaling usuwa bakterie, wirusy i grzyby z ust, a także przeciwdziała tworzeniu się biofilmu, który prowadzi do powstania kamienia nazębnego. Tym samym zapobiega infekcjom, chorobom przyzębia, takim jak paradontoza oraz wspomaga rekonwalescencje po przebytych chorobach układu oddechowego. Przywraca naturalne pH oraz odświeża oddech. Poprawia skuteczność produktów do wybielania zębów – past wybielających, żelów do wybielania zębów i profesjonalnych produktów stosowanych w klinikach dentystycznych. Ze względu na wysokie stężenie wodorowęglanu sodu preparat Bioscaling jest niezwykle skuteczny przeciwko wirusom i retrowirusom. Denaturuje i częściowo hydrolizuje białka w osłonach kapsomerów wirusów i przenika do tych mikroorganizmów, czyniąc je trwale nieaktywnymi, a tym samym zapobiegając infekcjom. Polisorbat 80 jest odpowiedzialny za rozkład błony lipidowej otaczającej bakterie Gram-dodatnie i Gram-ujemne.

Komu jest polecany? 

Bioscaling jest produktem skierowanym dla wszystkich osób, które chcą zadbać o zdrowie zębów. Każdego z nas dotyczy problem namnażających się bakterii i wirusów oraz nagromadzającego się kamienia. Preparat oczywiście nie zastąpi regularnych wizyt u dentysty, ale może sprawić, że wreszcie nie będą powodem do stresów. Polecany jest również palaczom, osobom, które spożywają nadmiar węglowodanów (wszyscy wiemy jak zgubny wpływ na zęby ma cukier), osobom zainteresowanym wybielaniem zębów, a także pacjentom z powtarzającymi się infekcjami bakteryjnymi jamy ustnej. Warto go wypróbować również, gdy walczymy z nieświeżym oddechem, często wywoływanym właśnie przez bakterie i wirusy. Bioscaling polecany jest również w rekonwalescencji po chorobach układu oddechowego, aby wyeliminować niepożądane bakterie z jamy ustnej i nie wdychać ich z powrotem do płuc.

Jak aplikować? 

Bioscaling możemy aplikować na trzy sposoby – za pomocą nakładek termokurczliwych, szczoteczki sonicznej i manualnej. Najlepsze efekty zapewni za pomocą nakładek. Aplikujemy go wtedy na 30 min raz dziennie co 3-4 dni. Dwie strzykawki o łącznej ilości 10 ml żelu Bioscaling wystarczają do przeprowadzenia 4-10 sesji. Ta metoda zaleca jest osobom z największą nadbudową kamienia. Przy profilaktycznym stosowaniu żelu lub w celu wzmocnienia procesu wybielania można się zdecydować na aplikację za pomocą szczoteczki – sonicznej czy manualnej. Wtedy możemy nakładać go solo lub w parze z pastą. Zalecane jest szczotkowanie zębów przez około 2-5 minut, raz dziennie co 1-2 dni, do 5 razy w tygodniu. W obydwóch przypadkach cykl użycia produktu trwa do 14 dni. Przed rozpoczęciem kolejnego cyklu rekomendowana jest 7-dniowa przerwa w aplikacji produktu.

Moje wrażenia 

Zdecydowałam się na aplikację Bioscalingu na szczoteczkę soniczną w połączeniu z odrobiną pasty. Już po pierwszej aplikacji wyczuwalne było bardzo dobre oczyszczenie zębów. Efekt jest nieporównywalny do oczyszczania samą pastą. Są niezwykle gładkie i błyszczące. Z każdym kolejnym użyciem zmniejszał się nalot powstały od picia herbaty, wyrównał się koloryt zębów i bez dodatkowego wybielania stały się jaśniejsze. Co równie ważne faktycznie widać, że osad mniej się na nich nagromadza w ciągu dnia. Obawiałam się nieprzyjemnego smaku lub zapachu żelu (jestem na nie bardzo wyczulona), ale na szczęście jest dla mnie kompletnie neutralny. Nie powoduje najmniejszych podrażnień ani dyskomfortu.

Żaden preparat nie zastąpi nam regularnych wizyt u dentysty, ale dzięki żelowi Bioscaling mogą być przyjemniejsze i tańsze. Jestem bardzo zadowolona z efektów, które uzyskałam w tak krótkim czasie i będę z przyjemnością kontynuowała kurację. Jestem bardzo ciekawa jak dentysta oceni stan moich zębów i samego kamienia na kolejnej wizycie. Dajcie znać czy miałyście okazję wypróbować preparat Bioscaling od marki Dr. Martin Schwarz. Znajdziecie go m.in. w sklepie internetowych producenta w cenie 95 zł.

You may also like

22 komentarze

Agata 2 czerwca, 2020 - 7:38 pm

Stosowałam i byłam bardzo zadowolona z efektów 🙂

Reply
Drzemiące Piękno 2 czerwca, 2020 - 8:03 pm

Czytałam o nim, ale nie miałam okazji używać, choć przyznam, że to bardzo ciekawy produkt i jeśli miałabym możliwość, spróbowałabym z czystej ciekawości 🙂

Reply
Marzena T 2 czerwca, 2020 - 9:13 pm

Nie słyszałam o tym produkcie, nie wiem czy można stosować go podczas leczenia zębów ? Większość preparatów niestety nie można…

Reply
luksus za grosze 2 czerwca, 2020 - 9:36 pm

Ciekawe rozwiązanie 😉

Reply
Ruda 3 czerwca, 2020 - 8:32 am

Nie znam zupełnie tej firmy.

Reply
Zapachem pisane 3 czerwca, 2020 - 2:23 pm

Nie znam tego żelu 😉

Reply
Jestem Magdalena 3 czerwca, 2020 - 5:43 pm

Jak najbardziej zadowolona byłam z tego zestawu 🙂

Reply
ClaudiaMorningstar 3 czerwca, 2020 - 10:17 pm

Jakoś nie mam zaufania do takich domowych zabiegów.

Reply
Lamia 4 czerwca, 2020 - 1:13 pm

hmm trzeba zobaczyć

Reply
Kinga K. 8 czerwca, 2020 - 1:48 pm

Nie potrzebuję go.

Reply
aGwer 16 czerwca, 2020 - 10:19 am

Bardzo ciekawy produkt. Nigdy nie wpadłabym na stosowanie czegoś takiego w pielęgnacji zębów.

Reply
Agnieszka Mikołajczyk 16 czerwca, 2020 - 6:31 pm

Nie stosowałam tego produktu.

Reply
Królowa Karo 20 czerwca, 2020 - 7:40 pm

Ja mam słabe zęby, więc tego rodzaju ingerencji bez stomatologa wolę nie ryzykować. Myślę, że w dobie pandemii usuwanie kamienia to nie jest najpilniejsza sprawa, jeśli chodzi o wizyty u stomatologa. Ale akurat w tej branży na początku pandemii było spore przegięcie – juniora 3 dni bolał ząb i nie byłam w stanie znaleźć żadnego dentysty, bo wszyscy się pozamykali na trzy spusty. A podobno lekarze…

Reply
Iwona 22 czerwca, 2020 - 6:24 am

Polubiłam go, zwłaszcza za te uczucie wypolerowania zębów 🙂

Reply
Tola 14 lipca, 2020 - 11:53 am

Koleżanka kiedyś mówiła ze widziała na innym blogu, ktoś opisywał, ale nie odważyłyśmy się spróbować :)) jednak po Twoim wpisie raczej przetestujemy

Reply
Lamia 16 lipca, 2020 - 9:11 am

No własnie zastanawialam się nad takimi kosmetykami, jednak wydaje mi się, ze tak naprawdę najlepsze wybielenie dają nie domowe sposoby ale wizyta w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym specjalizującym się w stomatologii estetycznej:
abcapteki.pl/warto-przeczytac/stomatologia-estetyczna-5-skutecznych-sposobow-aby-poprawic-wyglad-usmiechu/

Lekarz będzie w stanie dobrac odpowiedni sposób wybielanie zębów i przy tym preparaty, które nie będą w stanie uszkodzić naszej tkanki zębowej

Zęby bardzo łatwo jest uszkodzic a potem trudno jest je naprawić.

Reply
dental-gallery 17 lipca, 2020 - 10:06 am

Nie znałem tej metody. Ja niestety muszę poczekać ze wszelkimi zabiegami aż zdejmę aparat ortodontyczny. W czasie noszenia aparatu nie można zębów wybielać ani piaskować.

Reply
Martyna 23 lipca, 2020 - 5:39 am

Z chęcią wypróbowałabym taką kurację. Fajnie, że widać efekty i jesteś zadowolona.

Reply
Weronika 13 sierpnia, 2020 - 7:19 am

Niedawno zamieniłam szczoteczkę na soniczną i już po tym widzę różnicę 🙂

Reply
Marta 13 sierpnia, 2020 - 10:21 am

próbowałam rożnych sposobów, ale takie jeszcze nie :)) czas na test i zdam niedługo relacje

Reply
DyedBlonde 19 sierpnia, 2020 - 8:42 am

miałam kiedyś ich produkty tylko wersję w czarnym opakowaniu i byłam zadowolona

Reply
baginskistomatologia 14 października, 2020 - 6:26 am

Piękny uśmiech to coś od czym marzyłem od dawna. Pierwszy raz wybielałem zęby u stomatologa, a później będę podtrzymywać efekt. Z białymi zębami czuję się dużo lepiej.

Reply

Leave a Comment